Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci prof. dr. hab. Jana Wrabeca, historyka sztuki, badacza zasłużonego dla kultury i historii sztuki Dolnego Śląska. Prof. Jan Wrabec przez lata związany był z Uniwersytetem Wrocławskim m.in. jako dyrektor Instytutu Historii Sztuki UWr. Requiescat in pace.

Życzenia Wielkanocne składają pracownicy Instytutu Historii Sztuki UKSW

Szanowni Studenci,

po raz kolejny macie Państwo możliwość wyrażenia swojej opinii na temat satysfakcji studiowania na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W systemie USOS została udostępniona Państwu ankieta "OCEŃ UCZELNIĘ", która jest widoczna w górnej części strony, zaraz po zalogowaniu. Ma ona charakter anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje 6 minut.

Formularze będą aktywne DO 23 kwietnia 2019 r.

Państwa opinie stanowią istotne źródło wiedzy dla osób odpowiedzialnych za proces kreowania najlepszych rozwiązań w obszarze dydaktyki i doskonalenia jakości w naszym uniwersytecie. Gorąco zachęcamy do podzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami

Zapraszamy na uroczystość nadania Członkostwa Honorowego SHS Prof. dr hab. Zbigniewowi Bani - dnia 8 kwietnia, godz. 17:00, SHS, Stary Rynek 27. Profesorowi gorąco gratulujemy!

Do tegorocznej nagrody Belfra Roku zostali nominowani dr Bartłomiej Gutowski w kategorii wykładowca
oraz dr Paweł Drabarczyk vel Grabarczyk w kategorii ćwiczeniowiec. W ubiegły czwartek odbyła się uroczysta Gala, na której dr Bartłomiej Gutowski otrzymał nagrodę! Gorąco gratulujemy Zwycięzcy oraz Nominowanemu!
Na zdjęciu dr Bartłomiej Gutowski z synkiem podczas wręczenia nagrody.

W dn. 21-03-2019 decyzją Pani Rektor wprowadzone zostały godziny rektorskie od 17:30.

Uprzejmie infomujemy, że hologramy na ELS będą wydawane od 20.03.2019.
W związku z tym, że od tego roku hologramy są numerowane, prosimy aby starosta roku zebrał wszystkie ELS z danego roku i dostarczył do dziekanatu.

W związku z chorobą dr Agnieszka Skrodzka odwołuje swoje zajęcia w dniach 21-22.02.2019 r.